REALIZACJE

Namiotowa hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 381, Warszawa, 2021

W ramach wygranych przetargów przeprowadziliśmy modernizację oświetlenia namiotowej hali sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 381 w Warszawie. Wewnątrz obiektu przeprowadziliśmy wymianę wyeksploatowanych opraw oświetleniowych, wykonaliśmy demontaż przewodów i opraw oświetleniowych, a następnie montaż nowych opraw. Do modernizacji zastosowane zostały nasze oprawy Wing zabezpieczone siatką ochronną. Wymianie poddane zostały także oprawy oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego, zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez rzeczoznawcę pożarowego. 

Cash&Carry Topaz w Opolu Starym, 2021 r.

Sieć Topaz obecna jest na rynku od 1993 roku, posiada sklepy własne jak i prowadzone w ramach franczyzy. 30 stycznia 2021 r. uruchomiona została w sieci pierwsza hala sprzedaży typu Cash&Carry. Obiekt znajduje się w Opolu Starym k. Siedlec, oferując bogaty asortyment produktowy klientom indywidualnym i detalicznym. W placówce zamontowaliśmy zróżnicowane oprawy naszej produkcji.

Ekoenergia Bis, Chotomów 2020

Nasze oprawy oświetleniowe oświetliły nowoczesny obiekt na Mazowszu tj. Ekoenergię Bis w Chotomowie. Dedykowane stacjom paliw specjalne oprawy Petrol zamontowane zostały jako oświetlenie wiat, a oprawy Rand i Izar na terenie myjni bezdotykowej. Projekt zakończyliśmy w październiku 2020 r.

Magazyn TOPAZ w Opolu Starym 2020 rok

Sieć sklepów spożywczych Topaz tworzy obecnie ponad 100 placówek. Zlokalizowane są one w Polsce centralnej i we wschodnich województwach. W Centrum Logistycznym Produktów Świeżych sieci w Opolu Starym zainstalowaliśmy szereg różnych opraw zarówno na zewnątrz obiektu, jak i wewnątrz: w części biurowej i magazynowej. Wśród nich znalazły się WING-150, Wing-130, Izar, Aris, Rand, Soloslim-6060, Dizar-T, Zander, Verto,

Mardom – Lipniki Stare, 2020 rok

Mardom jest producentem karniszy, dekoracji okiennych i mebli z litego drewna. Produkty firmy są dostępne w największych sieciach handlowych, np. w IKEA, Castorama czy Leroy Merlin. W hali produkcyjno-magazynowej Mardom w Lipnikach Starych k. Pułtuska zamontowaliśmy nowoczesne oprawy LED WING-150, Wing-200, Izar-9300, Sharh-100, Rand-58, Soloslim-6060, Dizar-T, w przestrzeniach magazynowych i biurowych.

Sklep Topaz w Wiśniewie, 2019 r.

Nasze nowoczesne i energooszczędne oprawy oświetleniowe znalazły zastosowanie w jednym ze sklepów sieci TOPAZ. W placówce w Wiśniewie zainstalowaliśmy m.in. oprawy Zander, Nemo, SoloSlim i Shark. 

Spar w Płocku, 2020 rok

W Polsce działa ponad 200 sklepów sieci Spar. Od lat nasze oświetlenie montowane jest w jej placówkach. W czerwcu 2020 rok zakończyliśmy instalację oświetlenia w Spar w Płocku znajdującym się przy ul. Tysiąclecia 2a. Zastosowane zostały w nim m.in. oprawy liniowe Zander, Solo Slim, Verto 190 do pieczywa oraz owoców i warzyw, a także oświetlenie awaryjne.

Aleksandrów Łódzki 2019

Miasto w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Aleksandrów Łódzki. Należy do aglomeracji łódzkiej, miasto satelickie Łodzi. Instalowaliśmy oświetlenie uliczne na terenie miasta i gminy. Do oświetlenia ulic wykorzystaliśmy oprawy LED: Rand, Vigo i Corono.

Kuchnie Świata  Czosnów 2018-2020

Od ponad dwudziestu lat firma Kuchnie Świata zajmuje się kompleksowym wyposażeniem firm z branży HoReCa na polskim rynku. Oświetliliśmy parking Kuchni Świata. Wykorzystaliśmy oprawy LED: Vigo i Pulm

Park Rozrywki Julinek  2018

Od otwarcia w maju 2015 park rozrywki odwiedziło już ponad 100 000 osób! Julinek oferuje szereg atrakcji dla całej rodziny: Podniebny Cyrk, Kraina Dmuchańców, Plac Zabaw, zjeżdżalnia wodna i pole do mini-golfa. Na całym terenie rozlokowano punkty gastronomiczne. Na terenie obiektu wykorzystano oprawy LED produkcji EFL Polaris: Izar

Łódź, osiedle Zielony Romanów  2018

Oświetlenie ulic na osiedlu Zielony Romanów. Wykorzystane oprawy: Rand

Agata Meble – Opole   2018

W salonie Agata Meble w Opolu system oświetlenia składa się z ponad 3000 szt. opraw Nemo w barwach światła od 2700K do 4000K. Zastosowaliśmy też ponad 70 szt. opraw liniowych Quadro, Solo Slim oraz opraw na szynoprzewodach – Verto. Część opraw jest wyposażonych w system DALI. Poza częścią handlową, nasze oprawy Dizar N zamontowane są w pomieszczeniach sanitarnych, a oprawy hermetyczne Izar oświetlają klatki schodowe oraz część magazynowo-dostawczą.

Inter-Team Natolin 2017

Części samochodowe i wyposażenie warsztatów. Jeden z wiodących dystrybutorów części samochodowych w Polsce. Część międzynarodowej Grupy HELLA, jednego z 40 największych dostawców części samochodowych na świecie. Magazyn Centralny w Natolinie k. Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 1.5 boiska do piłki nożnej. Oświetlenie budynku zrealizowano z wykorzystaniem opraw LED Solo, Vigo, Wing i Primo 

Sąd – Zakopane  2017

Siedziba Sądu w Zakopanem. Do oświetlenia wnętrza budynku wykorzystaliśmy oprawy Zander z łącznikami pozwalającymi na budowanie z nich przestrzennych form.

Supermarket Spar –Kraków  2017-2019

Sieć supermarketów Spar, która działa w 44 krajach, obsługująca 13 mln. klientów dziennie. 250 sklepów Spar znajduje się w Polsce, gdzie działają pod marką Spar Polska – jako sieć sklepów oparta w 100% na polskim kapitale. Na terenie obiektu wykorzystano oprawy LED produkcji EFL Polaris: Zander

Quick Park  Mysłowice 2017

Pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach, położone na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Obrzeżnej. Powierzchnia centrum wynosi 16.000 m2 i obejmuje około 60 sklepów oraz punktów usługowych. Parking może pomieścić 400 samochodów. Do oświetlenia obiektu wykorzystano oprawy LED produkcji EFL Polaris: Quadro, Izar and Shark

Robson Rembertów – piekarnia 2017

Piekarnia Robson w Rembertowie. Piekarnię oświetliliśmy oprawami Verto

Społem – Tęcza, Białystok  2016-2017

PSS Społem Białystok. Jedna z największych  obecnych w regionie Białegostoku sieci handlowych, w której ramach działają supermarkety, delikatesy, sklepy typowo spożywcze lub przemysłowe jak i domy handlowe.
Do oświetlenia obiektu wykorzystaliśmy plafon do zabudowy: Solo.

Agata – Warszawa Targówek  2016

Agata to obecnie 24 salony wielkopowierzchniowe z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Sklepy zapewniają dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów. Do oświetlenia części magazynowej salonu, w której następuje wydanie zakupionych mebli klientom wykorzystaliśmy oprawy Zander.

Luks Technika Oświetleniowa  2016

Oświetlenie terenu wokół budynku biurowego. Do oświetlenia obiektu wykorzystano oprawy LED: Rand.

Biurowiec Prime Corporate Center   Warszawa 2016

Wzniesiony w Warszawie w dzielnicy Wola ul. Grzybowska 76/78. Powierzchnia całkowita budynku – 27 tys. m2, w tym powierzchnia biurowa – ponad 20 tys. m2. Koncepcja architektoniczna – Epstein, Inwestor – Golub GetHouse, Generalny wykonawca – Warbud Do oświetlenia obiektu wykorzystano oprawy LED: Maro, Izar Basic.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki  2016

Jeden z największych wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych w Polsce i wiodący ośrodek referencyjny w zakresie położnictwa i neonatologii, ginekologii oraz pediatrii. Do oświetlenia obiektu wykorzystaliśmy oprawy LED: Solo Clip i Maro.

Skatepark Łódź  2016

Skatepark w rejonie lasku widzewskiego przy skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego i Czajkowskiego.
Łódź Widzew. Do oświetlenia wykorzystaliśmy oprawy LED typu Vigo.

Społem Hermes –Białystok  2016

Jedna z największych  obecnych w regionie Białegostoku sieci handlowych, w której ramach działają supermarkety, delikatesy, sklepy typowo spożywcze lub przemysłowe jak i domy handlowe. Do oświetlenia obiektu wykorzystaliśmy oprawy: Zander.

Słupno -plac sportowy  2016

Plac sportowy w Słupnie koło Warszawy. Do oświetlenia placu wykorzystaliśmy oprawy: Rand.

Sapa 2016

Sapa to światowy lider rynku rozwiązań aluminiowych. Specjalizuje się w zakresie produkcji profili aluminiowych, systemów budowlanych oraz rur precyzyjnych. Firma zatrudnia 23 500 pracowników w ponad 40 krajach. Centrala mieści się w Oslo (Norwegia). Sapa posiada w Polsce dwa zakłady produkcyjne, w Trzciance i w Chrzanowie oraz zakład obróbczy i lakiernie proszkową w Łodzi.
Do oświetlenia obiektu wykorzystaliśmy oprawy Izar, Vigo i Solo.

Hotel Kolejarz Ustronie  2015

Nowoczesny i komfortowy hotel w Ustroniu. Goście znajdą tutaj 115 miejsc noclegowych, kawiarnię, restaurację, basen zewnętrzny, wyciąg narciarski oraz SPA. Do oświetlenia obiektu wykorzystano oprawy dekoracyjne LED: Elipso.

BPH Gdańsk 2015

Bank BPH  posiada ponad 25-letnią historię działania.  Główne centrum operacyjne i informatyczne znajduje się  Gdańsku. Bank BPH jest częścią Grupy General Electric, jednej z największych korporacji na świecie. Do oświetlenia obiektu wykorzystaliśmy oprawy Vigo (przestrzeń wokół obiektu), Dizar-N (wejście) i Solo (wnętrza).

Vecom Poland  Tomaszów Mazowiecki 2015

Jeden z wiodących producentów ceramicznych płytek ściennych i podłogowych.
Zakład produkcyjny i magazyn w Tomaszowie Mazowieckim. przy ul.Piaskowej 147.
Do oświetlenia obiektu wykorzystaliśmy oprawy LED: Vigo, Vega, Solo, Primo.

Padma Art.  2015

Oświetlenie sali konferencyjnej firmy produkcyjnej Padma Art. Do oświetlenia obiektu wykorzystano dekoracyjne oprawy LED: Quadrado.

Kutno, ulica Żwirki i Wigury, 2014-2015

Oświetlenie ulicy Żwirki i Wigury. Wykorzystana oprawa: Vigo

CH Korona   Wrocław 2013-2014

Centrum Korona to zlokalizowane w podmiejskiej dzielnicy Wrocławia – Psie Pole centrum handlowe, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą blisko 770 000 osób. Centrum Korona wraz z sąsiadującym Parkiem Handlowym Młyn współtworzy strefę kompleksowych zakupów z szeroką ofertą skierowaną do całych rodzin. Centrum charakteryzuje się łatwym dostępem środkami komunikacji miejskiej i dużym, bezpłatnym parkingiem. Na terenie obiektu wykorzystano oprawy LED produkcji EFL Polaris: Carro, Magno i Wing

Stacja Paliw Lotos Pułtusk

Oświetlenie stacji paliw Lotos w Pułtusku. Do oświetlenia stacji wykorzystaliśmy oprawy LED typu Petrol Mini, wnętrze oświetliliśmy plafonami Solo

CH Kazimierz Kraków

Galeria Kazimierz reklamuje się jako “modowe serce Krakowa” i  “miejsce, w którym historia Krakowa łączy się z nowoczesną architekturą, gwarantuje udane zakupy oraz umili czas spędzony razem z rodziną i przyjaciółmi”. Działa tam ponad 160 sklepów, kino, siłownie, basen, kawiarnie i restauracje.
Do oświetlenia obiektu wykorzystano oprawy LED produkcji EFL Polaris: Shark

DMT PRUSZKÓW

Centrum logistyczne DMT w Pruszkowie. Dostarcza zintegrowane rozwiązania logistyczne z zakresu magazynowania, transportu i dystrybucji towarów. Terminal I w Pruszkowie w parku logistycznym przy ul. Parzniewskiej to nowoczesny magazyn z możliwością składowania ponad 9.000 palet.
Do oświetlenia obiektu wykorzystano oprawy LED produkcji EFL Polaris: Izar

Przedszkole Kraków 

Przedszkole Samorządowe Nr 95 w Krakowie im. Kornela Makuszyńskiego, oddział ul. Kościuszkowców 6.
Oświetlenie: oprawy Izar, Solo, Zander